Permanentní řasy

Prodloužení řas je nový, revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom  přirozené řasy. Jedná se o kvalitní odlehčené řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě (tzv. řasa na řasu). Nebo 3D - 10D vějířky pro skutečně výrazný efekt.

První aplikace zabere asi 2 hodiny podle hustoty řas. Vždy přibližně za měsíc je třeba přijít na doplnění, to už trvá pouhých 45 - 60min. Aplikace je bezbolestná. V případě správné aplikace dodržující postup „řasa na řasu“ nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy.

INSTRUKCE pro nové majitelky permanentních řas

 

Prvních 24 hodin je pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad - nevystavovat řasy, vodě, vlhku a nedotýkat se jich! Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a jsou odolné vodě i slzám, vyhněte se ale koupání a plavání do 48 hodin od aplikace, aby spoje byly zcela funkční.

 

Nikdy nepoužívejte řasenku voděodolnou "water-proof, ani obyčejnou řasenku na bázi oleje (lepidlo by se narušilo a řasy začnou padat). 

Řasy není třeba již malovat, jsou krásně černé a vypadají perfektně. Na umytí očních stínů a řas můžete používat pleťové mýdlové gely či pleťové vody (bez oleje).

Nikdy nesmíte řasy mnout a odličovat olejovým odličovadlem a vatovým tampónkem či vlhčenými ubrousky!!! vyhýbejte se používání mastných krémů v oblasti očního okolí.

Jak často doplňovat a dají se řasy odstranit? Podle přirozeného cyklu řas (60-90 dní), řasa vyrůstá, je v klidové fázi a pak vypadává. Jak přirozená řasa vypadne, tak vypadne i řasa Luxus Lashes s ní. Doplnění je tedy individuální, u každé klientky jiný časový interval. Doporučujeme doplnění každé 3-4 týdny pro udržení maximální hustoty vašich řas.

Nikdy se nesnažte za řasy tahat a sama si je odstranit. Došlo by k poškození a vytrhnutí přírodních řas. V případě potřeby si řasy nechte odstranit u mě v salónu, pomocí speciálního odstraňovače.

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte.

 

 

Fotogalerie: Permanentní řasy

/album/fotogalerie-permanentni-rasy/a1-pred-jpg2/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a1-po-jpg2/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a2-pred-jpg2/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a2-po-jpg2/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a100-6895-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a100-6897-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a3-pred-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a3-po-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a4-pred-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a4-po-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a100-8033-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a100-8037-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a100-7548-jpg/ /album/fotogalerie-permanentni-rasy/a100-7552-jpg/