Kniha návštěv

Datum 16.12.2013

Vložil Radka

Titulek Kryolipolýza

Odpovědět

V červenci jsem si nechala udělat kryolipolýzu břicha, už po třech týdnech se mi zdálo že je to vidět. Stejné místo jsem si nechala zmrazit ještě jednou v září a teď v prosinci bych řekla, že super výsledek se dostavil.Trvá to, než se ty tuky odbourají, ale je to bez práce :-) Stálo to za to. A lymfodrenáž je taky super, celulitida ustupuje! Díky, Radka S.

Datum 20.04.2013

Vložil Jarka

Titulek super

Odpovědět

Již delší dobu navštěvuji salon Rena a jsem velice spokojená se službami, které nabízí. Práce je velice profesionální a prostředí příjemné.Kdo chce za své peníze kvalitu, tak všem mohu jen doporučit.

Datum 02.12.2012

Vložil Katka

Titulek Řasy

Odpovědět

Salon jsem navštívila na doporučení. Když jsem tam jela poprvé, divila jsem se, jak to v takové vesničce může prosperovat. Po první zkušenosti už to chápu. Tato práce je pro Renatu koníčkem a dle toho vypadá výsledek. Velmi precizní práce odvedená příjemným člověkem! Děkuji!

Datum 07.06.2012

Vložil Andy

Titulek Spokojenost

Odpovědět

Příjemné prostředí,úžasná ochota a hlavně velice precizně odvedená práce.Jsem velmi spokojená a moc ráda se do Salonu Rena vracím na úpravu nechtů i na permanentní řasy.

Datum 19.04.2012

Vložil Olina

Titulek Gelové nehty

Odpovědět

Super nehtíky, nápadité zdobení, příjemné prostředí. Moc chválím! :-)

Datum 26.01.2012

Vložil Petra

Titulek Moc hezké!

Odpovědět

Musím doporučit všem! Zkusila jsem permanentní řasy v několika salonech, ale až zde je to opravdu podle mých představ, řasy drží, nejsou slepené a i po několika doplnění vypadají dokonale. Precizní práce.

Datum 16.09.2011

Vložil Marie

Titulek Permanentní řasy

Odpovědět

Jsem velice spokojená, mám opravdu krásné řasy od paní Longinové, příjemné prostředí i ochota - super služby! Stojí za to vyjet mimo Hradec, do Kačleh.

Datum 14.07.2011

Vložil Andrea

Titulek Řasy

Odpovědět

Tak Renčo,tvé veledílo na mém obličeji velice chválila profesionálka která dělá řasy už asi pět let.Opravdu velmi velmi chválila a říkala,že jsi moc šikovná,ale to mi všichni už dávno víme,že...:))))Gratuluji k úspěchu a jsem moc ráda,že se povedl na mě:)))))

Datum 04.07.2011

Vložil Andrea

Titulek Řasy

Odpovědět

Permanentní řasy všem moc doporučuji.Kvalitní a pečlivá práce.Výsledek naprosto úžasný!!!!

Datum 25.02.2011

Vložil Dáša B

Titulek Hezký

Odpovědět

Fakt moc hezký až budu mít ty moje ruce ok určitě se stavím na nějaké pěkné nehtíky