Myostimulátor - tvarování postavy

 první vstup na zkoušku ZDARMA - vyzkoušíte a pak se rozhodnete :-)

 Jen ležíte, relaxujete a elektrody na vašem těle cvičí za vás. Celé cvičení je příjemné a v žádném případě není škodlivé ani bolestivé.

Myostimulátor SILKFACE je moderní elektronický přístroj určený ke zpevnění a zesílení stimulovaných svalů a úbytku podkožního tuku. Nejčastěji jsou stimulovány svalové skupiny břicha, hýžďové a stehenní svaly, ale je možné stimulovat i svaly na pažích, zádech apod. Po deseti procedurách se dosahuje úbytku 2–10 cm v pase, 3–5 cm v bocích a na stehnech. Ošetření myostimulátorem zároveň redukuje celulitidu. Výsledky se násobí, pokud se spojí léčba myostimulátorem s pohybovou aktivitou a správnou životosprávou.

Příznivým účinkem MS je odstranění zácpy a bolestivé menstruace, protože myostimulátor má protibolestivý účinek. Čtyřicet minut strávených na myostimulátoru lze přirovnat ke dvěma hodinám cvičení v tělocvičně.

Myostimulaci je nutné opakovat jako sérii 10-15 procedur každý druhý den, nebo 3x za týden v rámci kompletní kůry, která upravuje stravovací zvykolosti a pohybové cvičení. Je nutné dodržovat pitný režim. Myostimulátor má ohromný myostimulační učinek, protože již po 3-4 procedurách dochází k výraznému zpevnění a zmenšení objemu pasu, stehen atd. Počet stimulací není omezen Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu klienta. Pokud získaný stav chceme udržet je nutné opakovat proceduru 1× za tři týdny. Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které klient relaxuje. Horní věkové omezení není.

 Účinek elektronicky vyvolaného impulzu je stejný jako u impulzu vyvolaného mozkem - vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím - tím působí jako přirozené cvičení. Tohoto efektu využívá i řada vrcholových sportovců. I mnoho špičkových kulturistů využívá profesionálních MYOSTIMULÁTORŮ k tzv. vyrýsování svalů.

 

Myostimulaci neprovádíme:

  • do 15 let věku
  • v těhotenství a šestinedělí
  • u osob s kardiostimulátorem
  • u osob s četnými pooperačními jizvami na břiše
  • při prvních dvou dnech menstruace
  • po žilních trombózách a plicních emboliích
  • po čerstvých infarktech
  • u osob trpících duševními nebo vrozenými nervovými poruchami a epilepsií

 

CENÍK MYOSTIMULÁTOR

Délka masáže  VIP 30 minut VIP 40 minut VIP 50 minut
Permanentka 10 masáží     (VIP 4Kč/min.) 1200,- Kč 1600,-Kč 2000,-Kč
Jednotlivé masáže    (VIP 5Kč/min.)  150,- Kč  200,-Kč  250,- Kč

 

 

 

Fotogalerie: Myostimulátor

/album/fotogalerie-myostimulator/body2-jpg2/ Myostimulátor /album/fotogalerie-myostimulator/img061-jpg/ PŘED A PO /album/fotogalerie-myostimulator/profil-0-jpg/ profil 0 /album/fotogalerie-myostimulator/profil-14-jpg/ profil po 14 stimulacích /album/fotogalerie-myostimulator/zada-0-jpg/ záda 0 /album/fotogalerie-myostimulator/zada-14-jpg/ záda po 14 stimulacích