Kryolipolýza - certifikovaný přístroj - nejnovější model 2013

Nově od 1.4.2013

Zdravá cesta k trvalé redukci podkožního tuku...
Kryolipolýza je ověřená technologie určená k neinvazivnímu odbourání podkožního tuku. Je jedinou neinvazivní metodou, která prokazatelně ničí tukové buňky a jako jediná proto snese srovnání s klasickou liposukcí. Díky principu řízeného zmrazení podkožní tukové tkáně v problematických partiích, jakými jsou břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, Kryolipo dokáže krystalizovat obsah tukových buněk a způsobit tak jejich rozpad. Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem.

Samotné ošetření je poměrně příjemná záležitost, klientka po celou dobu odpočívá, nepociťuje chlad, ani další nepříjemné pocity. V prvním okamžiku při nebo bezprostředně po aplikaci můžeme cítit mírné „mravenčení“ či štípání. Tento pocit záhy mizí. Odejmutí aplikátoru je naprosto bezbolestné, je-li postup proveden správně. Lokalita po aplikaci může být zarudlá, občas vzniká mírný krátkodobý hematom, otlak, může být snížena citlivost dané partie, může být přítomen tlak či pálení, pohmatem můžeme zjistit změnu ve struktuře tukové tkáně. Tento stav v žádném případě nevyžaduje aplikaci analgetik.

Čím je tuková vrstva tenčí, tím méně je zapotřebí opakování. Známá je informace o maximálním počtu opakování – 3x na jedné lokalitě. Další aplikace by již nebyla bezpečná. Po jediné návštěvě dochází k průměrnému úbytku 25% tukových buněk. Tuto hodnotu výrobce garantuje dle svých interních testů. Dovolím si odhadnout, že žena velikosti „L“ bude spokojena po jednom až dvou sezeních. Prohloubit efekt pak lze opakováním i s odstupem několika měsíců či roku a provést 3. aplikaci. Při jediné návštěvě lze provést maximálně 4 aplikace (na odlišných lokalitách – např.: spodní část břicha, horní část břicha, levý a pravý bok).

Tukové buňky po kryolipolýze zanikají nadobro, tzn., že se už nikdy neobnoví (tělo není standardně schopno tvořit nové tukové buňky v dospělosti). Samozřejmě nikdy neodbouráme všechny tukové buňky v dané lokalitě, a proto může dojít ke zvětšení objemu „přeživších“ buněk. Tento stav je ovšem totožný s chirurgickou liposukcí, kdy se na ošetřené lokalitě po celkovém zvýšení hmotnosti již netvoří lokalizované tukové polštáře.

Kryolipolýza je vhodná pro jedince s lokalizovanými „polštáři“ typu podkožního tuku.

Není vhodná pro velmi obézní lidi, kteří mají vysoký podíl viscerálního (útrobního) tuku a místní aplikace by jejich stav neřešila. Pro lidi s onemocněním srdce včetně kardiostimulátoru, arterioskleróza a jiná cévní onemocnění či poruchy, rakovina či jiná onkologická onemocnění, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížená ledvinová nebo pankreatická funkce nebo jiné onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RS, osoby citlivé nebo s alergií na chlad, Raynaudův syndrom, kryoglobulinemie, hypoproteinémie, problémy s tělesnou termoregulací, lidé užívající antikoagulanty, akutní bakteriální, virové infekce a infekce způsobené parazity. Ošetření není vhodné pro gravidní ani kojící ženy. Aplikace nesmí být provedena v lokalitách s hernií (kýlou – vychlípeninou pobřišnicové dutiny).